SA102-002 przez „Bory Tucholskie”.

Kolejny pociąg specjalny zorganizowany przez SMK Chojnice pod nazwą „Bory Tucholskie” już za nami! Dziękujemy bardzo serdecznie za udział w imprezie! Zachęcamy do wrzucania swoich zdjęć, bądź wysyłania ich na naszego maila tj. smkchojnice@wp.pl! Do zobaczenia na następnych przejazdach specjalnych!

Kolejowa Komunikacja Zastępcza już za nami!

Nasza kolejna impreza dobiegła końca! Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli brać udział w naszym kolejnym wydarzeniu! Serdecznie pozdrowienia  i podziękowania dla wspaniałego kierowcy, który zapewnił nam bezpieczną jak i urozmaiconą podróż! Wszystkie zdjęcia z imprezy dostępne są w zakładce „Nasze Przejazdy”!  

Pociąg specjalny „Żuraw” już 17 Czerwca!

Już 17 Czerwca 2017 roku pojedziemy po raz trzeci szlakiem linii nr 281 na trasie Chojnice – Nakło nad Notecią! Tegoroczny pociąg, pod nazwą „Żuraw” – nawiązującą do symbolu Krajeńskiego Parku Krajobrazowego.  Szczegółowy rozkład jazdy pojawi się nieco później. Wszystkie informacje na temat pociągu polecamy sprawdzać w zakładce „Nadchodzące Wydarzenia”. UWAGA !!! Internetowa rezerwacja biletów, na stronie internetowej www.smkchojnice.pl, zostanie uruchomiona 1 Maja.

Nasza nowa strona internetowa!

Miło nam powitać was na naszej nowej stronie www.smkchojnice.pl! Nasz poprzedni adres tj. http://smkchojnice.wixsite.com/smkchojnice z dniem dzisiejszym przestaje  być aktywny. Mamy nadzieje, że nasza nowa strona przypadnie wam do gustu i z chęcią będziecie na nią zaglądać. Liczymy na wasze opinie i komentarze  na jej temat! 🙂 Nasza nowa strona będzie na bieżąco aktualizowana. Także zachęcamy do odwiedzania!