Majówka z Willysem

Zapraszamy na przejażdżkę drezyną zestawioną z Willysa oraz 3 wagoników, nasz skład może pomieścić jednorazowo 20 osób. Przejazdy w dniach 1-3 maja będą się odbywały na linii kolejowej nr 241 na odcinku Przyrowa – Pruszcz Bagienica. Wyjazd z Przyrowy codziennie o godzinie 11:00 czas przejazdu ok. dwie godziny. w razie większego zainteresowania możliwe uruchomienie drugiego kursu o godzinie 14:00. Koszt dla osoby dorosłej 20 zł w obie strony dla dzieci w wieku szkolnym i studentów 10 zł. Serdecznie zapraszamy. [...]

Sala Tradycji Kolejowej ponownie otwarta!

Informujemy, że od 16 Kwietnia ponownie otwarta jest Sala Tradycji Kolejowej na dworcu kolejowym w Chojnicach. Sala będzie otwarta w poniedziałki i środy w godzinach od 8:00-16:00 a w niedzielę od 13-19. Serdecznie zaparaszamy!

SA102-002 przez „Bory Tucholskie”.

Kolejny pociąg specjalny zorganizowany przez SMK Chojnice pod nazwą „Bory Tucholskie” już za nami! Dziękujemy bardzo serdecznie za udział w imprezie! Zachęcamy do wrzucania swoich zdjęć, bądź wysyłania ich na naszego maila tj. smkchojnice@wp.pl! Do zobaczenia na następnych przejazdach specjalnych!

Kolejowa Komunikacja Zastępcza już za nami!

Nasza kolejna impreza dobiegła końca! Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli brać udział w naszym kolejnym wydarzeniu! Serdecznie pozdrowienia  i podziękowania dla wspaniałego kierowcy, który zapewnił nam bezpieczną jak i urozmaiconą podróż! Wszystkie zdjęcia z imprezy dostępne są w zakładce „Nasze Przejazdy”!  

Pociąg specjalny „Żuraw” już 17 Czerwca!

Już 17 Czerwca 2017 roku pojedziemy po raz trzeci szlakiem linii nr 281 na trasie Chojnice – Nakło nad Notecią! Tegoroczny pociąg, pod nazwą „Żuraw” – nawiązującą do symbolu Krajeńskiego Parku Krajobrazowego.  Szczegółowy rozkład jazdy pojawi się nieco później. Wszystkie informacje na temat pociągu polecamy sprawdzać w zakładce „Nadchodzące Wydarzenia”. UWAGA !!! Internetowa rezerwacja biletów, na stronie internetowej www.smkchojnice.pl, zostanie uruchomiona 1 Maja.